Czas dostawy


Mamy świadomość, że dla każdego z naszych Klientów niezwykle istotny jest czas realizacja jego zamówienia!
Dlatego naszym celem jest zrealizowanie Państwa zamówienia sprawnie i szybko. Ponieważ jednak firma Nitrotek operuje na kilku magazynach, w tym zagranicznych w Wielkiej Brytanii i Niemczech, skompletowanie i dostarczenie zamówienia w wyjątkowych sytuacjach może trwać nieco dłużej niż standardowo.

Doręczenia standardowo w dni robocze w godz. 10 - 17

Sprawna logistyka to nie tylko bezpieczeństwo przesyłek, ale i wygoda Klientów Nitroteka. Znając numer swojej przesyłki możecie zadzwonić do przewoźnika i ustalić z nim szczegóły odbioru. Zazwyczaj paczki dostarczane są w dni robocze od 10:00 do 17:00.

Możliwość śledzenia przesyłek!

Kurierzy, z którymi współpracujemy to solidne i sprawdzone firmy gwarantujące wysoką jakoś usług. Dzięki nowoczesnym standardom dysponujemy m.in system śledzenia przesyłek! Wystarczy wpisać numer przesyłki w elektronicznym formularzu żeby dowiedzieć się gdzie aktualnie znajduje się paczka! Każdy z Klientów Nitroteka może to oczywiście zrobić samodzielnie - poprzez internet! Wszystkie nasze wysyłki są też ubezpieczone!

Opóźnienia i sytuacje wyjątkowe

Prosimy wziąć pod uwagę że okresy dostaw mogą się wpenych okolicznościach wydłużać. Dotyczy to zwłaszcza "gorących okresów" takich jak np. Święta Bożego Narodzenia czy Dzień Dziecka. Wynika to ze zwiększonego obłożenia jakim podlegają wówczas firmy transportowe. W takich sytuacjach uprzejmie prosimy o odrobinę cierpliwości albo dokonywanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem.

Uwaga! Firma Nitrotek na bieżąco monitoruje jakośc świadczonych usług kurierskich, nie jesteśmy jednak firmą przewozową. Szczegóły dostaw regulowane są przepisami poszczególnych firm kurierskich. Jeżeli z jakiś powodów nie byli Państwo zadowoleni z usług przewoźnika - prosimy o kontakt.